Який шкіряний антисептик та засоби для дезінфекції обрати? запитайте, у нас відмінна ціна!

Гадюка атакує, антисептика дезінфекція та стерилізація

Засоби для дезінфекції превью статті

Антисептик для рук - шкірний антисептик
Антисептик для рук винсепт рідина 5л.
Аниосраб 800 5л. антисептик для дезінфекції рук хірурга перукаря стоматолога
Кутасепт Г 5л пофарбований антисептик для позначення операційного поля

Гадюка в Києві знову напала, рану потрібно продезінфікувати антисептиком

Укус гадюки обробити антисептикомНа 17 річного підлітка р. в Києві напала гадюка! Цю новину повідомили ЗМІ медичні працівники. У Деснянському районі - Лісовий масив, підліток гуляв у лісі і на нього напала змія.  Мед працівники були викликані не відразу, хлопець вийшов з лісу і тільки потім, з вулиці Космонавта Волкова його забрала швидка.

Вкушений обійшовся в основному переляком, і алергічною реакцією на укус гадюки. Була надана перша медична допомога, хлопця відправили в Охматдит - токсикологічне відділення. Виявляється це вже не перший випадок нападу змій в Києві. Попередній був зафіксований так само в Деснянському районі у травні не далеко від того місця де змія вкусила сімнадцяти річного хлопця!

   І ще один був у червні - село Бортничі, там був укушений 27 річний чоловік, якого теж відвезла швидка допомога.

   Сергій Недашковський - головний токсиколог міського департаменту охорони здоров'я у Києві говорить - що змії в столиці нападають дуже рідко, в рік приблизно до дванадцяти випадків без летальних випадків за тривалий кількість років!

   Доцент поділився своїми навичками і розповів, що потрібно робити в першу чергу при укусах отруйних повзунів. У перші п'ять хвилин, місце укусу треба сильно здавити і спробувати видавити отрута. Накладати джгут і запобігати таким чином руху отрути з крові, суворо заборонено!!!

   Місце укусу слід обробити будь-яким антисептиком для рук і шкіри, або такими: як спирт, йод, перекис водню, вони так само є антисептиків. Після обробки антисептиком, потрібно прикрити рану стерильною пов'язкою не сильно стискаючи. Якщо місце укусу кінцівку, тоді накладаємо шину, тим самим обездвижив її. Це потрібно для того, щоб уповільнити руху отрути з організму, так як при русі м'язів, він швидше поширюється.

   Підсумок: під час прогулянок по степових місцевостей, слід бути крені уважним, якщо просуваєтеся по кущах і заростях, створюйте навмисний шум, живність це відлякує! Так само не завадить в кишені маленький дорожній антисептик для рук і шкіри, щоб можна було продезінфікувати як рану, так і просто руки якщо умови не дозволяють їх помити.

Поділитися
Повернутися назад На головну