Який шкіряний антисептик та засоби для дезінфекції обрати? запитайте, у нас відмінна ціна!

Вірус кору. Дезінфекція як частина захисту.

Засоби для дезінфекції превью статті

Спалахи цієї хвороби зафіксовані вже в 17 регіонах країни, багато поодиноких випадків. Лідирують по виявленню цього захворювання Івано-Франківська область - 1344 людини, Одеська - 1256, і Закарпатській - 637 людей.
Зменшити ризик захворювання можливо, використовуючи різні дезінфікуючі засоби. Деззасоби необхідно використовувати як для поверхонь, так і для шкіри.
Занепокоєння викликає те, що в даній ситуації найбільш уразливі діти.
Щоб уникнути поширення інфекції, в декількох містах були продовжені шкільні канікули, а в деяких містах не допускають не щеплених дітей до занять.
На думку лікарів необхідна вакцинація, хоча 100% гарантії вона не дає, але при зараженні хвороба протікає в легшій формі.
Кір це серйозне інфекційне захворювання, яке може дати ряд ускладнень. Вірус дуже заразний, особливо при зниженому імунітеті.
Використовуючи дезінфекція антисептик для рук, в громадських місцях, ви зменшите ризик захворіти шляхом контакту вірусу з шкірою.
Так само, використовуючи дез.средства для різних поверхонь, ви уникнете збереження вірусу на них.
При підвищенні температури від 38 градусів необхідно негайно звернутися до лікаря. Також, спільно з лікарем бажано обговорити необхідність вакцинації.
Прогнози невтішні: в Україні можуть початися фіксації тих захворювань, про які вже забули. Зокрема таких, як краснуха і поліомієліт.
На жаль, це є однією зі сторін медалі в суперечках і дискусіях про необхідність щеплень.
Після щеплень може відбуватися безпечне і просте прищеплене захворювання. Але саме це і відлякує деяких людей, і від щеплень часто відмовляються.
Хоча відмови від щеплень за даними Міністерства охорони здоров'я не перевищують 7,4%, але навіть такий малий відсоток все таки вплинув на ситуацію з поширення вірусу. Так само не останню роль зіграв факт відсутності необхідної кількості вакцин в деяких регіонах України.

Поділитися
Повернутися назад На головну