Який шкіряний антисептик та засоби для дезінфекції обрати? запитайте, у нас відмінна ціна!

Перекис водню медичний 50% 5л. дезінфекція води в басейні поверхонь (Дезинфекция медицинских и стоматологических инструментов, Дезинфекция поверхности и инвентаря, Стерилизация медицинских и стоматологических инструментов, Отбеливание антиплесень антисептик для дерева, Украина, )

picture
Є на складі
picture
Название Перекис водню медичний 50% 5л. дезінфекція води в басейні поверхонь
Поставщик Украина
Цена гривен 310 грн
Код 13714
Артикул 00024
Виробник СНГ
Объем 50%, 5л.
Вид канистра
Виберіть нижче, параметри для замовлення.
Вид Об\'єм Є на складі

Інструкція

Перекис водню медичний 50%, 5 л. Дезінфекція води в басейні дезінфекція поверхонь, дезінфекція та стерилізація мед. інструментів, відбілювання білизни.

Увага!!!
Перекис заборонено пересилати поштовими транспортними компаніями !!!
Отримати можна тільки по Києву, або самовивозом за адресою нашого склада !!!

Сертифікат якості на перекис медичну відвантажується з товаром!

ПЕРЕКИС ВОДНЮ, концентрат 50% - для різного застосування. Знезараження (дезінфекція) басейнів, води, інструментів, овочів, фруктів, поверхонь, обладнання. Якість відповідає вимогам до медичних препаратів.

ПЕРЕКИС 50% - самий простий, екологічне та безпечне для організму людини, тварин, навколишнього середовища засіб, яким можна знезаражувати воду в басейні, приміщення, меблі та обладнання. І не тільки просто і безпечно - знезараження перекисом водню дуже ефективно, тому що знищуються шкідливі для людини мікроорганізми: бактерії, віруси, гриби та навіть найпростіші!

Прозора вода - чиста вода, а саме такий її і робить перекис водню.

Ефективне ЗНЕЗАРАЖЕННЯ (або дезінфекція, як ще називають) перекису водню - це ще й економія, тому що забирає невеликі кошти з Вашого гаманця.

Адже 50%, а то і - дуже висококонцентрований дезинфектант. І для знезараження води його потрібно всього 0,5-0,7 мл на 1 літр води! Це в середньому всього - 500-700 мл. Перекису водню на 1 куб. (= 1000 літрів) води. тобто на 10 кубів (10 000 літрів / 100 відер) води потрібно буде 5,0 - 7,0 л перекису водню.

Вказуємо різну кількість перекису водню для знезараження, тому що доза, яку Ви використовуєте для того, щоб водичка стала чистою (в першу чергу і по мікробними показниками) буде залежати:

- по-перше - від того, якої концентрації ПЕРЕКИС ВОДНЮ Ви взяли - 35 або 50%

- по-друге - яка якість води в басейні на початку, наскільки вона забруднена, причому не тільки «механічним сміттям», а й скільки в ній завелося мікробів.

Насправді, коли Ви знезаражують воду перекису водню, «народним» і досить достовірним показником якості буде - прозорість води після застосування.

При необхідності підібрати необхідну дозу можна дуже простим способом:

- беремо дві 3,0 л. скляні ємності з набраної з Вашого басейну водою, ставимо їх на білу поверхню. В одну з ємностей обережно (щоб не потрапляла на відкриті ділянки шкіри і на навколишні предмети) вносимо ПЕРЕКИС ВОДНЮ. Починаємо з 1,0 мл. (Зручно використовувати звичайний медичний шприц), витримали невелику паузу, якщо вода стала прозорою - доза підібрана, немає - далі додаємо ПЕРЕКИС ВОДНЮ (по мл.) І спостерігаємо за зміною якості води. Зазвичай підібрана доза не перевищує зазначені «середні» 0,5-0,7 мл. на літр води.

Після заливки необхідної дози перекису водню в воду басейну, потрібно витримати між купанням інтервал як мінімум 12, а то і 24 години. Саме за цей час ПЕРЕКИС ВОДНЮ зробить свою справу по знезараженню води.

У міру необхідності, наприклад через 2 тижні, ПЕРЕКИС ВОДНЮ потрібно вносити для знезараження знову, але вже в половинній дозі від початкової. Цей захід буде залежати від інтенсивності використання Вами басейну.

Чому така невелика кількість перекису водню досить для отримання безпечної води? Тому що ПЕРЕКИС ВОДНЮ - дуже сильний окислювач і це і є основний механізм знищення мікробів.

Чому ж тоді знезаражена перекису водню вода безпечна для людей, причому і дорослих, і дітей? Тому що, доза застосовується мізерна для макроорганізму, причому вона не тільки не шкідлива, але навіть кілька корисна! Тільки потрібно правильно підібрати дозу !!! Відзначимо, що ПЕРЕКИС ВОДНЮ випускають технічну і медичну.

Ну, звичайно ж, що медична краще очищена від хімічних домішок. Саме тому, наша компанія пропонує ПЕРЕКИС ВОДНЮ медичну.

Дуже важливо пам'ятати, що ПЕРЕКИС ВОДНЮ 50% хімічний концентрат !!! При зверненні з ним потрібно бути дуже обережним. Працювати тільки в гумових рукавичках! Не допускати попадання на одяг і відкриті ділянки тіла! Концентрована ПЕРЕКИС ВОДНЮ викликає хімічні опіки! Зберігати концентрат окремо від харчових продуктів і тільки в недоступному для дітей місці!


Поділитися

Питання

Ви можете задати будь-яке питання по цьому товару.